Bhakti studija
Bhakti studija
Pažink save ir supantį pasaulį
Grįžti atgal

Bhakti jogos retritas Kazulio sodyboje 2010.04.30-05.02 d.


Po apšilimo pirmąjame retrite  antrame  bhaktai labiau atskleidė  savo savybes ir transcendentinius troškimus bei ryžtą rimtai praktikai.

Po rytinių pasimankštinimų ir sapnų išvaikymo meditacijos salė ir visas namas tiesiog gaudė nuo Maha Mantros skambesio.

Retritą aplankė  Šri Šri Nitai Gaura Hari ir Džaganatha Patita Pavana dievybės globojamos Mathuros Lila Prijos. 

JŠ Bhakti Čaitanja Svamis Maharadžas skaitė Šrymad Bhagavatam paskaitą apie filosofinį akmenį, kurį bhaktai pasirodo jau turi. Galima tik spėlioti, kas tai yra. JŠ Bhakti Šaran Šanta Gosvamis Maharadžas dalinosi savo praktiniai Krišnos patyrimais kaip garantiją  praktikuojant bhakti jogą, Dhananjaya Pandit das subtiliai nurodė, kad tarnystės nebuvimas praktikoje stabdo dvasinį progresą. Susirinkusieji bhaktai tai priėmė, kaip labai rimtą nurodymą, ir pradėjo kurti planus, kokia tarnybėle užsiimti. Manau, kad rezultatus greitai pamatysime. Akshaya Krishna das rodė skaidres ir įdomiai pasakojo apie Dvaraką. Darius ir Eglė Kauneckai ajurvediniais masažais gaivino bhaktų galvas, kad dar geriau suprastų amžinąsias tiesas.

Vietoje planuoto valandinio knygų studijavimo  ir aptarimo, bhaktai pamiršę apie pietų metą tris valandas entuziastingai komentavo Šrylos Prabhupados mintis ir atskleidė savo giliai realizuotą Vedų raštų išmanymą ar bent didelį prijautimą išgirstoms naujovėms.

Aišku,kur bhaktai, ten ir klesti kulinarinis menas, išskirtinis patiekalas indiška duona  „Čepačiai“  buvo pagaminti  bhaktini Vilijos, idealiai apvalios formos- o jau skanumas nenusakomas. 

Retrite dalyvavo ir aplankė 20 “didelių„ ir 8 “mažos“ sielos, neskaitant 4 šeimininkų sielų, kurioms teko nepriežastinė malonė susipažinti su transcendentiniai Maha Mantros garsais.

Grįžti atgal

Hare Krišna Hare Krišna

Krišna Krišna Hare Hare

Hare Rama Hare Rama

Rama Rama Hare Hare

 

goswami.ru

 

www.bhaktijoga.lt

   Torsunov.ru

Ajurveda visiems

Vegetarinių patiekalų

gaminimo kursai

JOGOS

MITYBA

Ekologiški

produktai

   Usanin.com

Trečias tūkstantmetis