Bhakti studija
Bhakti studija
Pažink save ir supantį pasaulį
Grįžti atgal

Bhakti jogos retritas 2010.07.03-06 d.


Praėjo neeilinis tarptautinis  ketvirtas bhakti jogos retritas. Damodara Pandit das(Baltarusija) suteikė malonę skaitydamas rytines Šrymad Bhagavatam paskaitas labai rimtomis temomis: kaip  tapti amžinai laimingu(kas nenori amžinos laimės ir ramybės), Šrymad Bhagavatam išskirtinumas ir Švento Vardo kartojimo šlovė.


Keletas Damodaro Pandito minčių:


1) Laimė + Džiaugsmas = (Jausmai+Protas+Intelektas+Netikras Ego) x Dievas. Dabar galima suprasti, kodėl mokomės matematikos mokykloje. Būkit atidūs, sakykim,  jeigu Dievo reikšmė gyvenime 0, apie rezultatus spręskite patys.


2) Svečias be juoko terapijos ir fizinių pratimų, mokė kaip neišbarstyti Bhakti turtų. Pyktis ir nepasitenkinimas gyvenimu bei aplinkiniais labai  mažina Bhakti turtus.


Dhanandžaja Pandit das priminė apie Satvą guną. Liūdna, bet apie transcendenciją galėsime kažką suprasti,kai realizuosime satvos dėsnius savo asmeniniame gyvenime, o tai reiškia didelį darbą. Dar Dhanandžaja priminė, kad savo regos vektorių nukreiptume į aukštesnius dalykus, bent jau į pusdievius, kaip Didžiuosius Bhaktus ir Viešpaties tarnus. Kai kuriems dalyviams buvo sunki tema. Niuansas labai paprastas: kai žinai priežasčių priežastį ir dieviškos kanceliarijos struktūrą, pasiklydimas ir pasiklaidžiojimas po įvairias praktikas negresia.


JŠ Bhakti Šaran Šanta Gosvamis Maharadžas atvežė Bhakti ir kaip tikras bhaktas su dideliu džiaugsmu dalinosi tuo ką suprato ir sukaupė per ilgus praktikos metus. Po paskaitos ir kirtano,  kai kurioms, o gal ir visoms personoms, atsirado noras dar rimčiau ir giliau užsiimti gyvos esybės sanatana dharma. Tokia vyresnių bhaktų dalia ir galia, padėti jaunesniems.


Statistika: retritą dalyvavo 18 suaugusių ir 8 be paso.


Kaip gera derinti gražų orą, ežero vandenį ir gerą bendriją su savę pažinimu.

Grįžti atgal

Hare Krišna Hare Krišna

Krišna Krišna Hare Hare

Hare Rama Hare Rama

Rama Rama Hare Hare

 

goswami.ru

 

www.bhaktijoga.lt

   Torsunov.ru

Ajurveda visiems

Vegetarinių patiekalų

gaminimo kursai

JOGOS

MITYBA

Ekologiški

produktai

   Usanin.com

Trečias tūkstantmetis