Bhakti studija
Bhakti studija
Pažink save ir supantį pasaulį

Mintys, žodžiai ir poelgiai yra antraeiliai,
jie sustiprina arba susilpnina jausmus.

 

     Netikusi veikla labai sustiprina negatyvias emocijas, todėl ir sakoma, kad karma ateina už blogus praeities poelgius. Iš tikrųjų, mums už pečių tiek klaidų, kad būtų pats laikas žygiuoti į pragarą. Tačiau nelaimės mus ištinka retai, tik už tuos poelgius, kuriuose negatyvios emocijos pateko į mūsų pasąmonę.

    Yra žmonių, kurie vienaip galvoja, kitaip jaučia, dar kitaip kalba, o jų poelgiai neatitinka nei pirmo, nei antro, nei trečio. Bet rezultatai labiausiai priklauso nuo jausmų. Tiesa, paskutiniu laiku mūsų planeta taip perkrauta negatyvia energija, kad ir priešiškos mintys apie ką nors jau gali padaryti juntamą psichinę ir fizinę žalą visiems.

    Mintys ir jausmai skiriasi kaip paveiksliukas su maistu nuo paties maisto. Šių dviejų sąvokų neskiria beveik niekas. Bhaktos skersai ir išilgai studijuoja mokslą apie Krišną, atmintinai žino Radhės ir Krišnos žaidimus, bet karmos dėsniai, o tuo pačiu ir šitas klausimas jiems – tamsus miškas. Neprotingas Buratinas, nupieštą katilą palaikęs tikru, nosim pradūrė piešinį, tačiau jam tai atleistina. Bet pas mus galvos gal ne medinės? Jeigu nesuprantame teorijos, tai ką kalbėti apie praktiką? Gyvenime vyksta energetiniai mūšiai; netikusiomis emocijomis mes nuolatos taranuojame savo priešiškumo objektus.

     Pirmiausia reikia kontroliuoti savo emocijas. Pavyzdžiui, į altorinį kambarį, įpusėjus paskaitai, įsėlina pavėlavęs bhakta. Tai truputį erzina ir labai išblaško. Na, ko jis čia tykina, kaip vargo svyruoklis? Pasirodo, jis taip bijo atitraukti visų dėmesį nuo paskaitos, kad publiką tiesiog persmelkia baimės ir nusižeminimo vibracijomis. Pasilieka nemalonus jausmas. O jeigu jis įeitų ramiai, visu ūgiu, jį pamatytų, bet tuoj ir užmirštų.

      Vaikiškas anekdotas jausmų tema. Eina mišku Mikė Pūkuotukas ir Paršelis. Staiga Pūkuotukas kaaaaip duos Paršeliui į knyslę! Tas nusirita į krūmus ir sužviegia: „Pūkuotuk, už ką?!“ – „Galvijas! Eini, tyli, visokias nesąmones apie mane galvoji...“

Hare Krišna Hare Krišna

Krišna Krišna Hare Hare

Hare Rama Hare Rama

Rama Rama Hare Hare

 

goswami.ru

 

www.bhaktijoga.lt

   Torsunov.ru

Ajurveda visiems

Vegetarinių patiekalų

gaminimo kursai

JOGOS

MITYBA

Ekologiški

produktai

   Usanin.com

Trečias tūkstantmetis