Bhakti studija
Bhakti studija
Pažink save ir supantį pasaulį

Dieviški atsivėrimai naikina blogą karmą

 

Kartą tokio atsivėrimo metu mano septyniolikmetė dukra parašė tokius žodžius apie Krišną: „Krišna – tai begalinis palaimos dangus, kurio neaprėpia mano sąmonė. Bet mano noras – nors akimirką širdyje išlaikyti bent mažytę to dangaus dalelę“.

Kai žmogus betarpiškai susiliečia su dvasine energija, tokia būsena vadinama dievišku atsivėrimu. Ji pasireiškia nepaprastu laimės jausmu ir nušviečia žmogų žinių, atveriančių Dievą, šviesa. Sukrėstas tokio skaistaus ir stipraus išgyvenimo, žmogus į viską, kas materialu, žiūri kaip į kažką nereikšmingo, kadangi tai laikina ir neteikia paties aukščiausio pasitenkinimo. Tokiu būdu mūsų gyvenime įvyksta labai svarbus dalykas – netikę norai ir potraukiai keičiasi į aukščiausią dieviškos meilės skonį. Tik jo dėka žmonės gali pakeisti pasaulį.

Šį skonį turi patirti absoliučiai visi žmonės, jeigu nori širdyje turėti skaistos etaloną. Gimus vaikui, tėvai jau galvoja apie palikimą, kurį jam perduos, kai jis išaugs ir taps savarankiškas. Bet kad vaikas būtų tikrai savarankiškas, jam reikia įskiepyti meilę, kitaip jis visą gyvenimą lauks kažko iš kitų ir nesugebės daryti teisingų sprendimų.

Hare Krišna Hare Krišna

Krišna Krišna Hare Hare

Hare Rama Hare Rama

Rama Rama Hare Hare

 

goswami.ru

 

www.bhaktijoga.lt

   Torsunov.ru

Ajurveda visiems

Vegetarinių patiekalų

gaminimo kursai

JOGOS

MITYBA

Ekologiški

produktai

   Usanin.com

Trečias tūkstantmetis