Bhakti studija
Bhakti studija
Pažink save ir supantį pasaulį

BVGS

Bhakti Vigjana Gosvamis Maharadža

Bhakti Vigjana Gosvamis Maharadža (pasaulietinis vardas – Tunejevas Vadimas Mihailovičius) gimė 1956 metais. Vaikystę ir jaunystę praleido Taškente, augo mokslininkų šeimoje. Nuo 1973 iki 1978 metų Lomonosovo universitete studijavo chemijos fakultete. Vėliau studijas tęsė molekulinės biologijos institute. Studijuodamas aspirantūroje rimtai susidomėjo vedine (senovės Indijos) filosofija ir kultūra, aprašyta Bengalijos bhakti tradicijos vaišnavų filosofų veikaluose. Gauna dvasinį įšventinimą ir dvasinį vardą Vaidjanatha das.

Už aktyvią religinę veiklą buvo atleistas iš instituto, kur dirbo mokslinį tiriamąjį darbą. 1988 metais, gelbėdamasis nuo sovietinės valdžios specialiųjų tarnybų persekiojimo, buvo priverstas išvažiuoti į Švediją. Ten vadovavo vedinių ir vaišnavų filosofijos knygų leidimui rusų kalba.

1995 metų pradžioje grįžta į Rusiją ir greitai savo lekcijų ir seminarų, apimančių praktiškai visus vedinės filosofijos ir kultūros aspektus dėka tampa vienu iš populiariausių vaišnavų pamokslautojų Rusijoje ir buvusioje Sovietų Sąjungoje.

2001 metų rugpjūtį gauna vienuolišką sanjasio statusą ir naują dvasinį vardą. Nuo šiol jis -  Bhakti Vigjana Gosvamis Maharadža.

Domisi poezija, muzika, filosofija, istorija. Laisvai kalba anglų kalba, rimtai studijuoja sanskrito, bengalų, hindi kalbas. Iš bengalų kalbos išvertė poezijos rinkinį „Šaranagati“. Praktikuoja hatha-jogą kaip efektyvią sveikatingumo sistemą, tinkančią visokio amžiaus žmonėms.

Rusijos Krišnos sąmonės bendruomenių centrui vadovauja nuo 1995 m., kai grįžo iš emigracijos.

Bhakti Vigjana Gosvamis taip pat yra dalykinių ir kultūrinių ryšių su Indija bendrijos narys.

Prašome aplankyti Bhakti Vigjano Gosvamio Maharadžos puslapius:

www.gosvami.ru

www.saranagati.ru

Hare Krišna Hare Krišna

Krišna Krišna Hare Hare

Hare Rama Hare Rama

Rama Rama Hare Hare

 

goswami.ru

 

www.bhaktijoga.lt

   Torsunov.ru

Ajurveda visiems

Vegetarinių patiekalų

gaminimo kursai

JOGOS

MITYBA

Ekologiški

produktai

   Usanin.com

Trečias tūkstantmetis